Residence Krč

Termíny

zahájení výstavby: září 2008

plánované dokončení: květen 2010

plánované předání bytů: říjen 2010

rezervační poplatek: 150 000 CZK + do 45 dnů zaplatit 15 % z celkové ceny

Vlastní bydlení v čistém prostředí

Projekt Residence Krč zahrnuje stavbu nového bytového domu s pouhými 14ti bytovými jednotkami. Nejedná se tedy v žádném případě o anonymní bydlení v sériové sídlištní zástavbě. Díky okolním rodinným domkům, lesům a široké škála rekreačních možností je Residence Krč ideálním klidným a příjemným prostředím pro vlastní bydlení. Údolí Kunratického potoka je vyhlášeno přírodní památkou, je jisté, že majitelé bytu v Residenci Krč nepřijdou ani při současném trendu růstu počtu novostaveb i na úkor přírody o svůj zdroj čerstvého vzduchu.

volné: 4 rezervované: 2 prodané: 8

Bezpečné bydlení v Residenci Krč

Residence Krč Přístup do obytného areálu i do jednotlivých bytů je zabezpečen elektronicky. Vstup do objektu bude umožněn pouze nositeli bezpečnostní čipové karty. Celý objekt je zároveň napojen na Pult Centrální Ochrany (PCO). Ten, jako součást elektronického zabezpečovacího systém propojuje budovu s operátorem, který v případě mimořádné situace či poplachu vyhodnotí situaci a provede příslušná opatření.

Moderní přístupy a technologie

Na výstavbu bytového komplexu byly použity vysoce kvalitní materiály. Celý bytový dům je bezbariérový. Nemusíte zvlášť platit za parkování Vašeho vozu. Parkování v objektu je zahrnuto v ceně bytu. K dispozici je popřípadě i garážové stání. Při koupi bytu Vám rádi zdarma pomůžeme vyřešit architektonické uspořádání interiéru.

605 888 333

Půdorysy jednotlivých podlaží

Kompletní informace i s půdorysy stáhněte zde PDF.

1. nadzemní podlaží

byt č. 1.1 byt č. 1.2 byt č. 1.3 byt č. 1.4 veřejné prostory
pudorys-podlazi-1

2. a 3. nadzemní podlaží

byt č. 2.1 byt č. 2.2 byt č. 2.3 byt č. 2.4 veřejné prostory
byt č. 3.1 byt č. 3.2 byt č. 3.3 byt č. 3.4 veřejné prostory
pudorys-podlazi-3

4. nadzemní podlaží

byt č. 4.1 byt č. 4.2 veřejné prostory
pudorys-podlazi-4