Lokalita Residence Krč

Umístění bytového domu

Okolí Residence Krč je jako stvořené pro únik z ruchu velkoměsta. Třísethektarová plocha blízkého Kunraticko-michelského lesa se stane Vaším oblíbeným místem aktivního odpočinku a relaxace. Lesní turistické trasy a stezky jsou k dispozici jak pěším, tak pro cykloturistiku. Téměř polovinu rozlohy lesa pak tvoří přírodní památka Údolí Kunratického potoka s chráněnou nivou Kunratického potoka. Les je domovem mnoha rozličných rostlinných i živočišných druhů – včetně stáda muflonů. Naše městské děti zde získávají jedinečnou příležitost seznamovat se s přírodou.

Za kulturou v okolí

Lákadlem pro příjemnou odpolední procházku nebo projížďku se může stát například nedaleký novogotický Krčský zámek nebo zřícenina Nový Hrad blízko ulice Vídeňská.

Dopravní dostupnost není jedinou výhodou

Výhodou umístění Residence Krč je mimo jiné také dobrá infrastruktura a dostupnost městské hromadné dopravy. Od autobusové zastávky vás dělí 3 minuty chůze, za 10 minut pohodlně dojdete až ke stanici metra C – Budějovická. Díky plánované výstavbě nové trasy metra D, která povede i přes Nádraží Krč se tato vzdálenost v budoucnosti ještě zkrátí. Spěcháte a chcete jet automobilem? Není problém. Bydlíte totiž blízko dálkové rychlostní komunikace. Vše potřebné je v okolí Residence Krč

Služby a instituce

K dalším kritériím kvalitního a pohodlného bydlení bezpochyby patří, když Vám prostředí bydliště usnadní Váš každodenní život. V blízkosti Residence Krč se nachází mateřské, základních, střední i jazykové školy. Najdete zde i nákupní středisko, poštu, lékárnu, kostel a nemocnici. Svůj volný čas můžete aktivně strávit třeba v tenisovém klubu, fitness centru, golfovém klubu nebo na sportovním stadionu.

605 888 333

Mapa

lokalita-mapa.jpg, 37 kB

Okolí bytového domu

lokalita-okoli.jpg, 79 kB